Drzwi przesuwane

Mam bardzo małe mieszkanie dlatego nie mogę pozwolić sobie na drzwi duże, które zajmowały, by dużo miejsca. Dla mnie liczy się każdy centymetr dlatego też zamiast stawiać na drzwi skrzydłowe w moim wypadku o wiele lepiej wybrać drzwi przesuwne, które wprowadzają do mojego domu nie tylko określony ład, ale także zajmują mało miejsca co w przypadku moich przestrzeni jest dobrą sprawą.

 

W takim małym mieszkaniu mogę ograniczyć liczbę mebli, czy też innych dodatków, ale drzwi muszą się tak bezwzględnie znaleźć. Jeśli chce zaaranżować więcej miejsca to wiadomo, że w praktyce zrobię wszystko aby uzyskać odpowiednie rozwiązanie, które będzie skojarzone z systemem przesuwnym. Drzwi są, wtedy lekko uniesione i o wiele lepiej działają zwłaszcza w małych i wąskich pomieszczeniach.

brown-doors-1444403-m

Montaż tradycyjnych drzwi ze względu na niska powierzchnię jest niemożliwy dlatego też nikt nie stosuje takiego sposobu. Jeśli już wybiorę drzwi to, wtedy należy się zastanowić nad ich montażem czy ma to być naścienne rozwiązanie czy drzwi zamontowane bezpośrednio w ścianę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>